Týrání zvířat

Ženu obvinili, že vyhodila psa z okna! Kvido umřel

Téma:

Majitelka dvouletého jezevčíka z Hradce Králové je podezřelá, že svého psa vyhodila z okna ve druhém patře domu, ve kterém žije. Pes pád nepřežil.

Ženu dnes pozvali k výslechu kriminalisté. Podle svědků psovi ubližovala dlouho, a už jednou ho z okna vyhodila. Přestože se původně k vyhození psa z okna ve druhém patře přiznala, dnes tvrdila opak.


Proč si Ivana Jechová dlouhosrstého jezevčíka Kvida pořídila, nad tím zůstává rozum stát. Nedostával najíst, nevenčila ho. Naštěstí si Kvido našel kamarádku - sousedku paní Herfurtovou.


V bytě s Ivanou Jechovou bydlel i její přítel. I on se ale ženy, která měla zálibu v alkoholu, bál. A stejné to bylo v osudnou noc. Jako už tolikrát předtím se vše seběhlo podle stejného scénáře - alkohol, hádka, bití a vše nakonec odnesl dvouletý Kvido.

 


Kvido pád z druhého patra paneláku přežil. Jechová ho ale nechala se zlomenou nohou trpět na chodbě. Za týrání zvířat jí hrozí trest odnětí svobody až na dva roky.


Mimochodem v podobné situaci není čtyřiapadesátiletá žena poprvé. Podle rejstříku trestů má za sebou už několik převážně majetkových trestných činů.

pet/Filip Pultar TN.cz