Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 8.2. 2015 22:19
Skipas za 450 Kč

ZIMNÍ INSPEKTOR v Krkonoších! Jak dopadl skiareál Aldrov?

Zdroj: TV Nova

Zimní inspektor televize Nova zavítal vůbec poprvé do krkonošského střediska ALDROV ve Vítkovicích. Přestože tento areál nepatří mezi ty největší, konkuruje těm známějším hlavně nízkými cenami.

Cesta z Hradce Králové trvá něco málo přes hodinu. V Aldrově jsou hned 3 parkoviště. Mají tu dokonce krkonošský unikát, parkoviště u horní stanice lanovky. Z parkoviště, které je zdarma, na lyžích dojedete až přímo k vleku.

 

A na výběr tam jsou dva kopce s 5,5 kilometry sjezdovek. Jizerka je rájem pro snowboardové a lyžařské akrobaty. O kousek dál je pak hlavní kopec. Pokud se spustíte přímo rovně dolů, jedete po červené, další dvě sjezdovky to berou oklikou a tím pádem jsou i mírnější.

 

Čtyřsedačková lanovka zaručí odpočinek mezi jízdami a ten budete potřebovat. Na fronty tu totiž téměř nenarazíte. A ceny snad ani nejsou s vysokohorskou přirážkou.

 

Skiareál Aldrov
Zdroj: TV Nova

 

"Ceny tu máme 450 korun na den v celém areálu, skipas na Jizerku stojí 350 korun," řekl nám Milan Rychtr, starosta Vítkovice v Krkonoších.

 

Přímo na svahu najdete i dvě lyžařské školičky a půjčovnu. Jediným nedostatkem bylo, že nesvítilo sluníčko nedalo se opalovat. Aldrov si zaslouží zlatou medaili.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zimní inspektor byl v Krušných horách! Jak dopadl skiareál Neklid?

ZIMNÍ INSPEKTOR si posvítil na nejnovější areál v Česku - Plešivec!

Jedete s autem na hory? Chce to dobrou přípravu! RADY

TN.cz / vem

Partneři reklama

Harrachov - DOBRÁ ZIMNÍ ADRESA... Perfektně upravené sjezdovky a spousta zábavy na horách
KOHÚTKA - JAVORNÍKY, lyžování pro náročné i začátečníky!
Rokytnice nad Jizerou, lyžařský ráj v srdci Krkonoš i pro nejnáročnější
Reklama