honička na d1

"Zítra natočím Harlem shake," napsal na Facebook mladík. Pak ukradl auto a zabil se

Smrt na D1
Zdroj: TV Nova
Mladík (17) svou divokou jízdu nepřežil

Mladík, který se řítil v ukradeném otcově voze po dálnici D1 a nepřežil, byl populární internetový bavič. Na jeho facebookovém profilu nyní jeho smutní fanoušci kondolují.

Internetový bavič známý po d přezdívkou M4rty09 už není mezi námi. Z nepochopitelných důvodů se rozhodl, že svému tátovi vezme auto a pojede se projet. To se mu stalo osudným. Přitom ještě chtěl natočit pro své fanoušky další video.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova:

 


"Zejtra se pokusim natočit harlem šejka ale nevim jak to pujde mám to trošku složitějc vymyšlený :D a pak taky vlog, pokud máte nějakej nápad co bych tam měl zmínit tak pište, budu jedině rád," napsal na Facebooku. Byl to jeho poslední příspěvek...

 

Galerie: Mladík z ukradného auta na D1

1
/
3
Zdroj: facebook.com
Mladík, který se zabil na D1

 

Před policisty na D1, kteří ho začali propnásledovat, se rozhodl bohužel ujíždět. A to neměl dělat. Policie nechala dálnici přehradit a sedmnáctiletý mladík neměl úniku. Ve velké rychlosti se pokusil objet zátaras, ale naboural a zemřel.


Při svém nezodpovědném počínání dokonce zranil další lidi v autech na dálnici. A právě to mu někteří lidé na Facebooku vyčítají. "Ohrozil spoustu lidí, zničil obrovský majetek, ještě že umřel sám a nevzal nikoho sebou," napsal jeden z přispěvatelů na jeho "zeď". 

 

 

Většina příspěvku je však pozitivních. "Odpočívej v pokoji. Ale jednu věc nechápu. Proč těm policajtům ujížděl, když věděl, že to nezvládne? Kdyby zastavil, mohlo být všechno úplně jinak," napsal jeden z dalších fanoušků a vyjádřil asi myšlenku, která sžírá všechny.

tn.cz / hru