Za čin syna se omluvila

Matka vraha Kisiova promluvila: Co cítí po brutální vraždě Petry?

"Jako rodina jsme uvržení do hanby," začala svou zpověď matka Michala Kisiova. Ta se nyní chce za čin svého syna rodině zavražděné patnáctileté Petry Vondrákové omluvit. "Každý den beru prášky na uklidnění," přiznala zničená žena.

"Neseme to s Michalem. Nedá se omluvit to, co udělal. Je nám to strašně líto. Veřejně se chceme rodině Petry omluvit. Tím pro mě celá ta záležitost končí.“ řekla hned v úvodu matka Michala Kisiova. Mladíka, který spolu se svým kamarádem mladou dívku brutálně zabil.


"Každý den beru prášky na uklidnění, na nervy. Jsem z toho úplně vyřízená," svěřila se TV Nova matka vraha. Pohřeb dívky se bude konat už tuto středu.


Petra byla zavražděna v polovině března. V pátek 15. 3. se rozhodla, že přespí u svého kamaráda Michala Kisiova. Došlo k hádce, po které ji Kisiov vyhodil nahou z okna.

 


Jenže Petra pád ze čtrnáctimetrové výšky dívka přežila. Kisiov zavolal dva kamarády, aby mu zraněnou dívku pomohli dorazit. Tomáš Zavřel dílo zkázy brutálně dokonal. Jakub D. se podle svých slov pouze díval.

 

Michal Kisiov byl podle sousedů prý vždy bezproblémovým klukem. Až do doby, než si jeho matka našla nového partnera. Kisiov svého otčíma nesnášel a nevycházeli spolu dobře.

 

 

Mezi Michalem a jeho nevlastním otcem panovaly špatné vztahy. Otčím ho nakonec údajně vyhodil z domu. Matka to prý těžce nesla. Prý ani přesně nevěděla, kde Michal v poslední době bydlel. Michal si potom zařídil svůj vlastní život v Havířské ulici. Právě tam k vraždě patnáctileté dívky došlo.

kos / s přispěním Dušana Vrbeckého TN.cz