k neuvěření

Zrůdy z Litomyšle: Roční holčičku hodili do křoví a šli do hospody!

Téma:

Rodiče teprve čtrnáctiměsíční holčičku schovali do křoví v litomyšlském parku a šli se opít. Miminko nezemřelo jen šťastnou náhodou.

Alkohol zřejmě převládl nad mateřským pudem a zatemnil jim mozky, jinak si chování nezodpovědných rodičů skutečně vysvětlit nelze. Jen těžko uvěřitelný případ teď vyšetřují svitavští policisté.
 

Kočárek s teprve čtrnáctiměsíční holčičkou schovala dvojice v parku v Litomyšli do křoví, jen pár metrů od hřbitovní zdi. Sami se pak muž a žena šli bavit do hospody, respektive do několika hospod, které během večera vystřídali.
 

Jenže se tak opili, že miminko v parku zapomněli a nebýt pejskaře, který šel druhý den ráno venčit psa a uslyšel z křoví dětský pláč, mohla holčička zemřít.

 

 

Byla totiž silně podchlazená a přivolaní záchranáři ji převezli do nemocnice. Jak navíc vyšetřování ukázalo, otec dítěte byl v celostátním pátrání kvůli loupežnému přepadení. Za opuštění dítěte teď hrozí rodičům až pětileté vězení. Co s miminkem bude dál by měly rozhodnout sociální pracovnice.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Smrt andílka: Muž ubil vlastního syna!

Nechutnost a zvrácenost: Matka mumifikovala 2 roky své dítě kvůli penězům

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

hel TN.cz