Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 1.3. 2012 08:50

Manžel Karolíny Peak se nudí na mateřské! Povede kampaň VV

Karolína Peake
Zdroj: Mediafax
Manžel Karoliny Peake je volebním manažerem Věcí veřejných. Pracuje pro ně zdarma

Manžel místopředsedkyně VV Karolíny Peake pro stranu povede volební kampaň. A to zcela zadarmo.

Naposledy věci veřejné pohořely v komunálních volbách v roce 2010. Tehdy volební kampaň vedl nekorunovaný šéf strany Vít Bárta, který se po fiasku funkce volebního manažera vzdal. Stejnou pozici v minulosti zastával i současný ministr dopravy Pavel Dobeš. Teď je vše jinak.
 

Nezáviděníhodný úkol vytáhnout volební výsledek Věcí veřejných teď zcela zdarma zastává Charles Peake, manžel místopředsedkyně strany a vicepremiérky Karoliny Peake, informovalo Právo.
 

"Charles se nabídl, že véčkům pomůže s kampaní do senátních a krajských voleb. Nyní dotahuje projekt naší kampaně. Předsednictvo strany mu dalo pozici volebního manažera, jelikož nebyl důvod nevyužít jeho zkušeností z byznysu, navíc, když to chtěl dělat zadarmo," vysvětlila pro Právo Karolina Peake.
 

ČTĚTE TAKÉ:
Prezidentského kandidáta z řad VV budeme znát do měsíce!
 

Pro VV to má nepochybně mnoho výhod. Zcela bezplatně (jak strana deklaruje) získaly zkušeného manažera na nelehkou pozici, kde se bude pokoušet zvrátit klesající oblibu strany mezi voliči. "Alespoň se na to dívá pohledem někoho, kdo přichází zvenčí," doplnila Peake.

PSALI JSME:
TAHLE Vláda chtěla šetřit! Flek pro Peake bude stát miliony

 

O dva syny, které manželé doma mají a o něž od vstupu manželky do politiky pečoval Charles Peake, se teď stará chůva. Charles Peake se dříve věnoval bankovnictví, telekomunikacím a marketingu. Teď pro VV připravuje kompletní kampaň od hesel po bilboardy.

tn.cz / mediafax / gar
Reklama