Zranění zahrádkáři

Auto probořilo plot zahrádkářské kolonie. Dva lidé skončili v nemocnici

Řidič při cestě z Chvaletic do Přelouče projel pravotočivou zatáčku rovně a vjel do zahrádkářské kolonie, kde zranil dva lidi. Muže do nemocnice transportoval vrtulník.

Vážná dopravní nehoda se stala ve středu vpodvečer u Chvaletic na Pardubicku. Osobní auto, které tam vylétlo ze silnice, najelo do zahrádkářské kolonie a zranilo dva lidi, z toho jednoho velmi těžce, informoval mluvčí pardubické policie Jozef Bocán.

 

Nehoda se stala na silnici směrem z Chvaletic do Přelouče. "Řidič osobního auta Ford Escort při projíždění pravotočivé zatáčky přejel do protisměru, vylétl ze silnice do zahrádkářské kolonie a skončil v jedné ze zahrádek, kde srazil muže a ženu," uvedl mluvčí.

 

Při nehodě se těžce zranil na zahradní parcele muž, kterého vrtulník transportoval na oddělení emergency hradecké fakultní nemocnice. Jednačtyřicetiletá žena, která byla na zahrádce s ním, utrpěla lehčí zranění hlavy a nohy. Do pardubické nemocnice ji převezla sanitka. Záchranáři převezli do nemocnice na vyšetření také nezraněného řidiče auta.

 

 

Policisté vyloučili u řidiče alkohol dechovou zkouškou. Příčiny a okolnosti nehody nadále vyšetřují.

tn.cz / mediafax / muf