hrozivá galerie Děsivá nehoda

Řidič BMW vylétl ze silnice, srazil dívku, přerazil stromy a porazil sloup! Školačka (13) zemřela!

BMW-nehoda
Zdroj: Policie ČR

Všechny záchranné složky, včetně vrtulníku letecké záchranky, musely v úterý zasahovat v Rožnově pod Radhoštěm. Řidič BMW tam přerazil několik stromů, porazil betonový sloup, zdemoloval plot u rodinného domu a srazil dívku (13). Školačka po převozu do nemocnice zemřela.

Hasičům svědci nehody původně oznámili nehodu, při níž auto narazilo do sloupu. Pod vozem pak měl být někdo zaklíněn. Na místo vyrazily nejbližší dvě jednotky hasičů a také záchranáři a policisté. Kvůli vážnému zranění dívky musel na místo vzlétnout vrtulník LZS.

 

"Jak bylo zjištěno, vozidlo zn. BMW vyjelo z komunikace, narazilo do stromů u krajnice, které přerazilo a pak pokračovalo souběžně s krajnicí, kde narazilo do betonového sloupu elektrického vedení. Po tomto nárazu přejelo přes celou šířku komunikace, kde zdemolovalo plot pozemku rodinného domu a srazilo třináctileté děvče. To bylo v době příjezdu hasičů už v péči posádky zdravotnické záchranné služby. Vzhledem k závažnosti zranění byl na místo události povolán vrtulník letecké záchranné služby, který děvče transportoval do nemocnice," uvedl mluvčí hasičů Libor Netopil.

 

Na místě byli rodiče sražené dívky, kvůli nehodě se zhroutili a na místo tak musel vyrazit psycholog. Hasiči uklidili místo nehody a zasypali uniklé kapaliny sorbentem.

 

"Dívenka utrpěla velmi vážná zranění, se kterými byla letecky transportována do nemocnice v Brně, kde bohužel po několika hodinách zemřela," uvedla policejní mluvčí Lenka Javorková.


Řidič i jeho spolujezdec vyvázl z nehody bez zranění. Zkouška na alkohol a drogy byla negativní.

 

BMW vyletělo ze silnice, přerazilo stromy, porazilo sloup a srazilo dívku

1
/
4
Zdroj: HZS Zlínského kraje
BMW vyletělo ze silnice, přerazilo stromy, porazilo sloup a srazilo dívku

  

ČTĚTE TAKÉ:
Jak zajistit dětem bezpečí na cestě do školy a zpět?

TEST: Dokážete poskytnout první pomoc?

TN.cz