Dálnici D1 blokokovala nehoda! Jeden řidič nepřežil!

Dálnici D1 na 15. kilometru u Mirošovic uzavřela ve středu dopoledne smrtelná dopravní nehoda. Havarovaly zde dva kamiony, jeden člověk srážku nepřežil, blokovány byly všechny tři pruhy ve směru Prahu, potvrdil Mediafaxu operační důstojník dálničního oddělení.

Podle dostupných informací nehodu nepřežil jeden z řidičů kamionu. Na místě zasahovala kromě policie také záchranná služba a hasiči, kteří museli mrtvého muže ze zdemolované kabiny vyprostit. "I přes veškerou jejich snahu se muže nepodařilo zachránit," informoval hasičský server Požáry.cz. Následky nehody se hasičům a policistům podařilo odstranit po poledni, po 13. hodině byl provoz plně obnoven.

Podle ředitele středočeské záchranné služby Martina Houdka nebyl při nehodě nikdo další zraněn.

Ve směru na Prahu se na dálnici i na silnici 1/3 spojující D1 s Benešovem a Táborem vytvořily mnohakilometrové kolony. Policie proto stanovila objízdné trasy a řidiče z dálnice odkláněla. Nyní se situace vrací k normálu.

Tento týden jde již o druhou smrtelnou nehodu na D1 ve středočeském regionu. Jak Mediafax informoval, v pondělí při cestě směrem na Brno vyjelo z dálnice osobní auto, které se následně ve svahu převrátilo. Nehodu nepřežila cestující žena, další dva pasažéři z automobilu utrpěli vážná zranění.Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / Mediafax