Bylo to rychlé

Dálnici D11 na Hradec zastavil požár kamionu, shořel celý

Plameny zničily téměř všechno
Zdroj: Mediafax
Ilustrační foto

Mohutné plameny zachvátily dnes ráno kamion na dálnici D11 ve směru na Hradec Králové u Pískové Lhoty. „Při příjezdu hasičů hořel celý,“ řekla mluvčí hasičů Lenka Kostková s tím, že vezl krmivo pro psy a cigarety.

Na 34. kilometr pospíchali profesionální hasiči z Nymburku a dobrovolná jednotka z Peček krátce po osmé hodině ráno. „Museli zasahovat v dýchací technice,“ dodala mluvčí. Policisté museli kvůli zásahu uzavřít celou dálnici ve směru na Hradec Králové.


Při zásahu nebyl nikdo zraněn, ale kamion je zřejmě na odpis a pravděpodobně i většina zboží. Podle mluvčí vezl deset palet krmiva a zatím nezjištěné množství cigaret. Ve tři čtvrtě na devět se hasičům podařilo plameny zvládnout.


Až po hodině a půl ale policisté mohli zprovoznit jeden jízdní pruh. Kvůli uzavírce se tvořily dlouhé kolony. Na místo se dostavil majitel kamionu, kterému hasiči pomáhali s odklízením části převáženého zboží. Příčinu požáru zkoumají vyšetřovatelé hasičů i policisté. Škoda zatím vyčíslena nebyla, ale malá rozhodně nebude.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz/luk