Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

galerie Smyk v dešti

Dopravní komplikace v Praze: Kamion strhl tramvajové vedení! Nejezdily tramvaje

Tomuto řidiči kamionu Pražané pěkně poděkují. V Praze v ulici Jana Želivského u křižovatky Ohrada totiž strhl tramvajové vedení a kvůli tomu tam neprojedou tři tramvajové linky. Řidič kamionu zraněn nebyl, ale kvůli němu dostal zásah proudem pracovník dopravního podniku.

Pořádné komplikace čekaly Pražany v pondělí ráno. Kamion s návěsem totiž dostal na křižovatce ulic Koněvova a Jana Želivského smyk a nekontrolovatelný kolos strhl tramvajové vedení. Kvůli tomu nemohly místem projíždět tramvaje.
 

Provoz tramvajových linek číslo 1, 9, 11 v úseku Nákladové nádraží Žižkov až Spojovací byl podle dopravního podniku obnoven krátce před 7. hodinou. Tramvaje ale byly odkloněny do smyčky Olšanské hřbitovy, V úseku, kde nemohou jezdit, jsou nahrazeny náhradní autobusovou linkou X9.

 

13

GALERIE: Nehoda kamionu - Želivského

Zdroj: Petr Barták

Nehoda kamionu - Želivského - 1

Hodnocení:

 

Řidič kamionu vylezl z kolosu bez šrámů. Horší to bylo při zásahu u havárie. Odnesl to pracovník dopravního podniku. "Třiačtyřicetiletý muž byl po zásahu elektrickým proudem převezen při vědomí do vinohradské nemocnice," řekla mluvčí záchranné služby Jiřina Ernestová.

 

Příčinu havárie vyšetřují dopravní policisté.

 

ČTĚTE TAKÉ:

PIRÁTI SILNIC: Kdo nejčastěji umírá na českých silnicích?

Justin Bieber se zase ukázal. Ve svém fáru zastavil dopravu!

Nahá Kate Moss na billboardu zastavuje dopravu jako kdysi Eva Herzigová

tn.cz / Mediafax