HROMADNÁ NEHODA na Kroměřížsku! Řidič ZEMŘEL!

Dvaadvacetiletý řidič osobního automobilu, který způsobil dopravní nehodu u obce Zástřizly na Kroměřížsku, zemřel v olomoucké nemocnici. Agentura Mediafax se o tom dozvěděla od kroměřížské policejní mluvčí Simony Kyšnerové.

PODÍVEJTE SE NA ZÁBĚRY Z MÍSTA NEHODY:"Muž měl mnohačetná zranění hlavy a nohou. Vrtulník jej přepravil do olomoucké nemocnice," sdělil Mediafaxu mluvčí zlínských záchranářů Petr Olšan.

 

 

Mladík v nemocnici zraněním podlehl. Stejně stará spolujezdkyně z osobního vozidla také skončila v nemocnici.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Cukrovkář VJEL MEZI LIDI. Zastavila ho až policie

 

Dopravní nehoda slovenského osobního automobilu, českého kamionu a německého autobusu se stala okolo poledne. "Řidič osobního auta předjížděl autobus ve chvíli, kdy se v protisměru objevil nákladní vůz. Při srážce se těžce zranili řidiči a spolujezdec z osobního auta, dále řidič kamionu a autobusu. Těžké zranění utrpěla také žena cestující v autobusu, její stav je však stabilizovaný," uvedla Kyšnerová s tím, že řidič nákladního vozu ve snaze zabránit srážce dostal smyk a narazil čelně do autobusu.

 

 Nehoda si vyžádala celkem 23 zranění, z toho jedno smrtelné, čtyři vážné a další zranění byla lehká. Na místě zasahovaly zdravotnické posádky z Jihomoravského a Zlínského kraje.

 

 

Mezinárodní silnice I/50 zůstává po nehodě uzavřena v obou směrech, policie dopravu odklání na objízdné trasy přes okolní obce. Od Brna a Vyškova na Uherské Hradiště směruje řidiče na Koryčany, v opačném směru od Uherského Hradiště přes Střílky.

 

 

Podle mluvčího Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Ivo Mitáčka zůstane komunikace uzavřena nejméně do 18. hodin. "Čekáme na ukončení vyšetřování nehody policií, teprve poté přistoupíme k úklidu," řekl Mitáček.Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.


 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz