celkem 3 zranění

Hrozivá nehoda v Praze! Z limuzíny museli vystříhávat cizince

Téma:

Vážnými zraněními skončila odpoledne autonehoda v pražských Hlubočepích. Ve vysoké rychlosti tam do lampy veřejného osvětlení narazila limuzína se třemi cizinci. Jeden z nich vyletěl ven z vozu, řidič naopak zůstal zaklíněn uvnitř, hasiči ho museli vystříhat.

Tři sanitní vozy, několik policejních aut a hasiči. Houf lidí, kteří se snaží dostat ke zraněnému. Celou scénu sledovalo několik desítek diváků. Někteří od samého začátku. "Byla to pecka, ten musel jet minimálně stovkou. Se podivejte, jak to auto vypadá," řekl nám jeden ze svědků.

 

Obrovská rána přední část vozu úplně zdemolovala. Některé jeho části odlétly až dvacet metrů daleko. Jeden z trojice mužů zřejmě nebyl připoután, takže náraz katapultoval i jeho. Skončil ale lépe než řidič. Ten měl rozdrcené nohy a hasiči museli použít hydraulické nůžky. Auto otevřeli jako konzervu.

 

 

Byla odstraněna celá střecha, protože pozice toho člověka a pozice sedačky to vyžadovala. Řidiče se podařilo vyprostit přibližně po dvaceti minutách. Záchranáři ho teď důkladně ošetří, naloží do sanitky a odvezou do nejbližší nemocnice. Tam by se mělo zjistit, jestli řidič před jízdou nepil alkohol. Za nehodou ale mohl být i zdravotní problém, nebo prostě jen rychlá jízda.

 

Dopravní nehodu a veškeré její okolnosti teď vyšetřují policisté z oddělení dopravních nehod.

Související témata:
jox TV Nova