Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Nehoda prominenta

Rekonstrukce Janouškovy nehody zkomplikuje dopravu v Praze

Policie bude vyšetřovat nehodu na mol opilého lobbisty Romana Janouška (43). A lidem pořádně zkomplikuje život. Na celý víkend totiž v Praze kvůli rekonstrukci nehody uzavře frekventovanou ulici.

Policisté budou zkoumat, zda opilý lobbista a přítel politiků Roman Janoušek při nehodě viděl nebo neviděl Vietnamku (51), kterou přejel.
 

Kvůli rozsáhlé rekonstrukci bude uzavřená frekventovaná Vyskočilova ulice od sobotního dopoledne do nedělního odpoledne. Uzavírka zkomplikuje život řidičům, které místo budou muset objíždět. Místem budou moct projet jen autobusy MHD.
 

Janoušek je obviněný z úmyslného těžkého ublížení na zdraví, za což může jít až na 10 let do vězení. Rekonstrukce má ukázat, zda lobbista srazil Vietnamku úmyslně nebo ne. Janoušek se ale na místě rekonstrukce neukáže.
 

"Já tam budu, ale nepředpokládám, že by se účastnil i klient,“ uvedl pro server iDnes Janouškův advokát Vít Široký.
 

[IMAGEBOX_961430]Janoušek nabízí sražené ženě mnohonásobně víc, než určili lékaři
 [IMAGEBOX_961430]

Nehoda se stala 23. března v Praze 4. Na mol opilý Janoušek nejdříve narazil do před ním jedoucího vozu. Nezastavil a jel dál. Zastavil až na další křižovatce, řidička auta šla za ním, aby vše vyřešili. Janoušek ji však srazil a ujel. Policie ho po chvíli dopadla, lobbista při dechové zkoušce měl přes dvě promile alkoholu.
 


 

Janoušek tvrdí, že ženu srazil neúmyslně, protože Vietnamku neviděl. Teď to bude podle výpovědí svědků šetřit policie.
 

Lobbistu to však příliš netrápí, podle informací deníku Blesk, si užívá dovolenou u moře v Chorvatsku.
 

Podívejte se na reportáž TV Nova o rekonstrukci Janouškovy nehody:
 

 

hmr TN.cz