Kamion po smyku zablokoval silnici R4

Kamion zranil chodce zrcátkem
Zdroj: Mediafax
ilustrační foto

Dopravní komplikace způsobila v úterý navečer havárie kamionu na rychlostní silnici R4 u Voznice ve směru na Příbram. Kamion zůstal napříč celou vozovkou a silnici zcela zablokoval, odstranit se jej podařilo až po 23. hodině, informovaly dopravní servery.

Podle policie dostal kolem půl šesté na 25,5 kilometru řidič kamionu smyk na rozbředlém sněhu. "Vůz se zapasoval o protihlukovou stěnu a svodidla. Tři celá pole stěny jsou zničená, stejně jako tahač," dodala mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.   
 

ČTĚTE TAKÉ:

Muž šel na autobus, srazila ho felicie a zemřel!
 

"K havárii došlo hned za mostem u Voznice," uvedla mluvčí. Policisté odkláněli osobní dopravu hned na Voznici, kamiony musely pět hodin čekat za místem nehody, než se pomocí těžké techniky podařilo vozovku uvolnit.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ:


Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Řidič kamionu utrpěl při havárii zranění, se kterými byl převezen do nemocnice. "Záchranáři na místě ošetřili muže, kterého s těžkými mnohačetnými zraněními převezli do nemocnice v pražském Motole," řekla Mediafaxu mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková.
 

Příčinu havárie vyšetřují dopravní policisté.

 

 

krt tn.cz / Mediafax