Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

VIDEO: Kamion strhl na Pražském okruhu cedule. Poškodily 5 aut

Dopravní značky upozorňovaly na maximální výšku nákladních vozidel před Lochkovským tunelem na nové části okruhu. Pěti kolemjedoucím řidičům poničily tabule auta.

Tahač s nadrozměrným nákladem strhl v pátek večer na nové části Pražského okruhu před Lochkovským tunelem dopravní značení. Uvolněné železné tabule poškodily pět kolemjedoucích osobních automobilů, informoval agenturu Mediafax pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.

 

PODÍVEJTE SE na záběry natočené bezprostředně po nehodě:

 

 

Nehoda se stala před půl desátou večer ve směru z dálnice D5 na dálnici D1. "Vozidlo vezoucí nadrozměrný náklad srazilo dopravní značení, které má upozorňovat řidiče nákladních vozidel na maximální výšku, se kterou mohou vjet do Lochkovského tunelu," uvedl mluvčí.


PODÍVEJTE SE na reportáž Jaroslava Kasnara pod titulkem článku

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pražský okruh byl uzavřen počítačem

 

Tahač měl na návěsu naložené kombajny. "Při střetu se uvolnilo pět železných desek o rozměrech půl krát půl metru, které spadly do vozovky přímo před projíždějící vozidla," popsal Hulan. Střet s nečekanou překážkou poškodil všech pět kombajnů natolik, že je řidiči museli nechat odtáhnout.

 

Během dokumentování nehody byl provoz na dvě hodiny sveden jen do levého jízdního pruhu. Poté bylo místo nehody na čtvrt hodiny v obou směrech uzavřeno, neboť policisté nechali řidiče vůz s nadrozměrným nákladem před Lochkovským tunelem otočit do protisměru a novou část okruhu musel objet.

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

tn.cz / Mediafax