Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

smrt v protisměru

Mladý řidič (†20) podlehl zraněním, včera vážně boural u Milína

Mladík, který se včera zranil při nehodě u Příbrami, zemřel v nemocnici. Jeho vůz dostal v dešti smyk a v protisměru se čelně srazil s jiným vozem.

Dvacetiletý mladík, který se v úterý vážně zranil při srážce dvou automobilů u Příbrami, v nemocnici zraněním podlehl. Informaci potvrdila mluvčí policie Lenka Pavlová s tím, že mladík byl pravděpodobně viníkem nehody.

 

Podle zjištění policie jel dvacetiletý řidič ve Škodě Felicii po silnici 1/4 ve směru ze Strakonic na Prahu. "Za obcí Milín nezvládl v hustém dešti svůj vůz a dostal smyk. Následně přejel do protisměru, kde levou částí narazil do vozu Ford Focus, který jel ve směru na Strakonice," popsala průběh nehody mluvčí a dodala, že ford byl nárazem vytlačen mimo vozovku.

 

[IMAGEBOX_742618]Dva mrtví při nočních bouračkách. Felicie ve stromě, další auto na střeše
[IMAGEBOX_742618]

 

Při nehodě se zranili celkem čtyři lidé, nejvážnější poranění utrpěl právě řidič felicie. V umělém spánku ho záchranáři letecky převezli do pražské nemocnice, kde ale svým zraněním v odpoledních hodinách podlehl. "Tři cestující ve fordu utrpěli lehčí zranění," doplnila.

 

Z dosavadního vyšetřování policie vyplynulo, že felicie měla sjeté pneumatiky pod stanovenou mez a mladík navíc nebyl připoután. Podle dostupných informací se mu stal osudným aquaplaning, kdy sjeté pneumatiky ztratily přilnavost k povrchu silnice. Pokud další vyšetřování tento předpoklad potvrdí, policie případ vzhledem k úmrtí pravděpodobného viníka odloží.

tn.cz / mediafax / hru