Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.7. 2012 10:48
Dopravní komplikace

Na D1 se při nehodě zranilo dítě (10). Kamion zablokoval Plzeň

Nehoda kamionu v Plzni
Zdroj: TN.cz
Převrácený kamion zablokoval v Plzni dopravu na výpadovce na dálnici D5 na Prahu

Na 21. kilometru dálnice D1 se při nehodě těžce zranilo dítě (10), vrtulník ho odvezl do nemocnice. V Plzni pro změnu převrácený kamion zablokoval cestu na Prahu.

Vážná dopravní nehoda nákladního a osobního auta se stala na 21. km dálnice D1 ve směru na Prahu. Na místě zasahoval i vrtulník. Vrtulník už odletěl, víc se provoz omezovat nebude," uvedl policista z Mirošovic.
 

Nehoda si vyžádala vážné zranění 10letého dítěte, vrtulník ho následně převezl do pražské nemocnice v Motole. "Utrpělo vážná poranění hlavy. Druhé dítě utrpělo lehčí zranění, sanitou jsme ho převezli na chirurgii do krčské nemocnice," uvedl zástupce ředitele středočeské záchranné služby Petr Mach.
 

Při nehodě se zranili i tři dospělí lidé. "Jedna žena utrpěla pohmoždění hrudníku, muž měl lehčí zranění a druhá žena si stěžovala na bolesti zad," dodal Mach. Všichni byli převezeni na chirurgické oddělení nemocnice.
 

Mapa - nehoda na D1
Zdroj: tn.cz/ google Maps
 
 

Na místě se vytvořily kolony, které se po desáté hodině rozjely.
 

V Plzni se převrátil kamion
 

V Rokycanské ulici v Plzni se v pátek ráno převrátil kamion, návěs blokoval jízdní pruhy ve směru na Prahu.
 

"Nehoda se stala u křižovatky s Jateční ulicí, návěs kamionu ležel převrácený ve směru na Prahu, snažíme se likvidovat následky nehody, přečerpali jsme naftu do chemického kontejneru," popsal řídící důstojník.
 

"Silnice byla ve směru na Prahu uzavřená, dopravu jsme sváděli do protisměru, protože v místě je v obou směrech dvouproudá komunikace. Krátce po desáté hodině se podařilo tah na Prahu uvolnit a zprůjezdnit, policisté jsou stále na místě, žádné větší komplikace a zdržení z místa hlášené nejsou," uvedla policejní mluvčí Martina Korandová.
 

[IMAGEBOX_1089868]Pickup vjel přímo pod kamion, zemřeli v něm dva lidé
 [IMAGEBOX_1089868]


Podle hasičů kamion převážel náhradní díly k automobilům. "Snažíme se uvolnit návěs vyložit z něj náklad," řekl při zásahu řídící důstojník.
 

Řidič se při nehodě zranil a skončil v nemocnici.
 

tn.cz / Mediafax / hmr
Reklama