Na dálnici D8 se převrátila cisterna. Jeden muž se těžce zranil

Nehoda se stala na 17. kilometru. Na mostě přes Vltavu nedaleko Kralup nad Vltavou. Cisterna byla přes celou šířku dálnice.

"Převrácená cisterna převážela asi pětadvacet tun práškového PVC," řekla Mediafaxu mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková s tím, že specializovaná firma musí náklad přečerpat do náhradního vozidla.
"Oba dva jízdní pruhy blokuje převrácená cisterna. Příčiny nehody šetří policie. Srazila se čtyři vozidla. Dvě osobní, jeden tahač s cisternovým návěsem a dodávka, " řekl tn.cz  Ludvík Kafka z dálniční policie.
Podle něj je dálnice uzavřena na 18. kilometru směr Praha Exit 18 a na Exitu 9 směr Teplice. Řidiči úsek objíždějí. Nelze říct, jak bude uzavírka dlouho trvat. Nedošlo k ohrožení vodního toku.

PSALI JSME TAKÉ:

Na Slovensku havaroval český autobus, po nehodě 21 zraněných

Při nehodě se zranilo celkem pět lidí,  čtyři osoby lehce a jeden muž utrpěl těžká zranění. Ten byl transportován vrtulníkem do nemocnice ve Střešovicích.

"Čtyřměšíční dítě bylo převezeno na dětské oddělení na pražskou Bulovku. Primárně se mu nic nestalo, lékaři jej budou jen pozorovat," řekla pro tn.cz mluvčí středočeské záchranky Tereza Janáčková.


Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

TN.cz