Zasahovat museli hasiči

Nehody kamionů na D1! Jeden smetl silničáře, druhý vysypal náklad!

Nehoda kamionu na 52. kilometru D1
Zdroj: Dopravní zpravodaj
Téma:

Hned na dvou místech komplikovaly v pátek odpoledne provoz na dálnici D1 nehody kamionů. Nedaleko Velkých Popovic smetl kamion auto silničářů, u Střechova nad Sázavou se pak z havarovaného kamionu vysypal náklad.

Na 13. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu narazil, krátce po půl třetí odpoledne, řidič kamionu do světelné šipky a následně také do auta silničářů. Kamionu se při nárazu doslova utrhla kabina, auto silničářů pak nabouralo do betonových svodidel, které skončily v protisměru dálnice.

 

 

Dálnici museli policisté úplně uzavřít. Zraněného řidiče převezli do nemocnice záchranáři. Po několika desítkách minut se povedlo záchranným složkám a silničářům zprůjezdnit ve směru na Prahu alespoň jeden jízdní pruh. Odstraňování následků nehody trvalo několik hodin.

 

Další nehoda kamionu se stala na 52. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno. U sjezdu na čerpací stanici tam havaroval kamion, ze kterého se poté vysypal náklad. I zde museli zasahovat hasiči a policisté. Provoz na dálnici nicméně nijak neomezil, uzavřen musel být pouze sjezd na čerpací stanici.

 

GALERIE: Nehody kamiónů blokovaly dálnici D1

1
/
6
Zdroj: Dopravní zpravodaj
Nehoda kamionu na D1

Související témata:
TN.cz