Divoká jízda skončila nehodou

Tři zranění skončili v nemocnici po čelní bouračce osobáku s autobusem

Kolize se svodidly odmrštila auto přímo pod přijíždějící autobus
Zdroj: Mediafax
Kolize se svodidly odmrštila auto přímo pod přijíždějící autobus

Šofér osobáku nevybral zatáčku a napálil to do protijedoucího autobusu. Kromě něj se zranili dva cestující.

Řidič opelu Vectra narazil kolem úterní půlnoci po divoké jízdě na pražském Smíchově čelně do autobusu městské hromadné dopravy. Kromě šoféra auta se zranili dva cestující z autobusu, zjistila na místě agentura Mediafax.
 

Nehoda se odehrála těsně před úterní půlnocí, v Zapově ulici, jak zjistila na místě agentura Mediafax. Opel se řítil z kopce směrem od Strahova. Nevybral levotočivou zatáčku a zavadil o betonová svodidla. Auto se poté dostalo do protisměru, kde následně narazilo do autobusu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zběsilá jízda mladíka (15): V protisměru smetl jiné auto

 

"Řidič osobáku měl zkrvavenou hlavu a byl dost otřesený," řekl Mediafaxu svědek. Záchranáři podle něj odvezli také dva pasažéry z autobusu. "Dívka měla velkou bouli na čele a pán něco s nohou," upřesnil svědek. V autobuse cestovalo asi deset dalších lidí, kteří stejně jako jeho řidič vyvázli bez úhony, a z místa nehody odešli po svých.

 

 

 

Šofér opelu nebyl schopen dechové zkoušky. Zda řídil pod vlivem alkoholu či drog, bude známo až po odběru krve v nemocnici. Informace o vážnosti jeho poranění nejsou zatím známé. Zranění cestujících označili záchranáři za lehká.
 

Opel měl po nárazu zcela zničenou přední část. Autobusu srážka pomačkala předek a bok u řidiče. Okolnosti nehody nyní prověřují dopravní policisté.

 

 

 

kisa Mediafax