FOTO: Opět prokletá tramvaj 22! AMPUTOVALA ženě nohu!

Chodkyně přišla o nohu pod prvním vozem soupravy
Zdroj: Mediafax
Chodkyně přišla o nohu pod prvním vozem soupravy

Tramvaj srazila a přejela v pondělí večer v pražském Břevnově ženu a amputovala jí nohu. Záchranáři převezli zraněnou ve vážném stavu do nemocnice.

Nehoda se stala před desátou hodinou večerní v Bělohorské ulici. Tramvaj číslo 22 srazila ženu na přechodu pro chodce, kde však mají tramvaje přednost.

 

 

"Žena šla z pohledu řidiče zleva, po srážce zůstala ležet po pravé straně předního vozu," řekl agentuře Mediafax policejní vyšetřovatel. "Chodkyně měla amputovanou nohu nad kotníkem," doplnil policista. Přivolaní záchranáři ženu po vyproštění a ošetření převezli ve vážném stavu do střešovické vojenské nemocnice.

 

PODÍVEJTE SE:

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Tramvaj amputovala mladíkovi obě nohy!

 

Žena byla podle svědků mladšího věku. Řidič po srážce, která se stala mimo stanici, zabrzdil soupravu tak, že druhý vůz zůstal stát ještě na přechodu. "Chodec nemá na přechodu před tramvají přednost," upozornil policista s tím, že vyšetření v nemocnici ukáže, jestli žena nebyla pod vlivem alkoholu či jiné omamné látky.

 

 

Tramvajový provoz byl v Bělohorské ulici po nehodě asi na hodinu přerušen.

 

Linku číslo 22 provází v poslední době řada neštěstí. Začátkem února například zahynul 25letý muž v pražských Strašnicích po střetu s tramvají číslo 22 u zastávky Průběžná poté, co se podle svědků měl vézt na oji mezi vozy. V noci na 5. února byl přímo ve voze na konečné linky 22 v Hostivaři zastřelen mladý muž. Američan podezřelý z jeho vraždy je od 10. března ve vazbě.

 

 

Mediafax