Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

TRAGÉDIE! Dívka (15) uhořela po nehodě auta na Rakovnicku

Zdroj: TV Nova

Po nárazu osobního auta do stromu uhořela v neděli večer u Řevničova na Rakovnicku 15letá dívka. Další tři dospělí členové posádky se zranili, dva z nich vážně.

Tragická nehoda se stala krátce před 22. hodinou na silnici první třídy číslo 16 vedoucí z Řevničova na Slaný asi tři kilometry za Řevničovem. Osobní auto značky Renault narazilo do stromu, převrátilo se na bok mimo vozovku a začalo hořet. Kolemjedoucí řidiči a přivolaní policisté pomohli ven z vozidla třem lidem. Dívku uvězněnou na zadní sedačce se jim však kvůli obrovskému žáru dostat ven nepodařilo.
 

U nehody zasahovali záchranáři, hasiči a policisté. Zranění dvou ze tří členů posádky byla vážná. Jednoho z pasažérů přepravil do pražské vojenské nemocnice vrtulník, další dva převezly sanitky Záchranné služby Asociace Samaritánů ČR do nemocnice ve Slaném.

 

 


 

U dívky, které podle informací Mediafaxu bylo patnáct let, mohl lékař pouze konstatovat smrt. Její ostatky značně devastované požárem museli hasiči po uhašení ohně a policejním zadokumentování nehody vystříhat z vraku hydraulickými nůžkami. Poté je předali pohřební službě.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:


 

Podle zatím nepotvrzených informací cestovali v autě členové jedné rodiny.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Drama v centru Brna. Při srážce dvou aut se zranilo pět lidí, z toho tři děti
 

Vyšetřování převzala kriminální služba. V době havárie byla vozovka vedoucí lesem silně zledovatělá. Silnici kvůli záchranné akci a vyšetřování policisté do půl jedné v noci uzavřeli.

 

 

 

krt tn.cz / Mediafax