šílená jízda

Po nárazu do stromu zemřeli na Liberecku čtyři lidé, jeden bojuje o život

Po nárazu osobního vozu Škoda Octavia do stromu zemřeli čtyři lidé. Jeden člověk je těžce zraněný. Do nemocnice ho musel transportovat vrtulník.

Tragická nehoda se stala na silnici z Dolního Sedla do Hrádku nad Nisou na Liberecku. Potvrdila mluvčí libereckých hasičů Lenka Štrauchová.
 

Policisté ještě neznají totožnost čtyř mrtvých cestujících. "Byli to mladí lidé, tři muži a jedna žena, protože neznáme jejich totožnost, nemohli jsme zatím ani informovat rodiny," řekla Mediafaxu krátce před 22. hodinou liberecká policejní mluvčí Vlasta Suchánková.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Dívka (19) nabourala s autem do stromu. Na místě zemřela
 

Pátý mladý muž z havarované oktávie bojuje v liberecké nemocnici o život. Podle mluvčího nemocnice Lukáše Gibiece ho lékaři v noci operovali. "Má mnohočetné poranění, nejzávažnější je zranění hlavy. Má nitrolebeční krvácení," upřesnil.
 

Na místo tragické nehody dorazil i soudní znalec, který by měl určit průběh a příčinu dopravní nehody.
 

Podle policistů může být za tragédií i nepřiměřená rychlost. Řidič nezvládl zatáčku, vylétl ze silnice a narazil do stromu, náraz auto doslova rozpáral. Hasiči museli oběti i zraněného vyprostit pomocí hydraulického nářadí.
 

"Přesnou příčinu smrti mladých lidí určí až soudní pitva, součástí vyšetřování budou i toxikologické rozbory," dodala mluvčí Suchánková. Nechtěla spekulovat o tom, zda mladí lidé v autě mohli být opilí či pod vlivem drog.

 

 

fim tn.cz / Mediafax