Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 7.4. 2012 19:31

Po R10 jelo auto v protisměru. EXKLUZIVNÍ ZÁBĚRY řidiče, kterého těsně minulo!

Zdroj: TV Nova

Po rychlostní komunikaci na Liberec R10 jelo v sobotu ráno auto v protisměru. Policisté kvůli němu uzavřeli výjezdy a nasadili vrtulník! Piráta silnic však nechytili.

Osobní vozidlo v protisměru na rychlostní silnici R10 ve směru na Mladou Boleslav ohrožovalo v sobotu ráno dopravu. Policisté zavřeli výjezdy z rychlostní komunikace a silnici monitoroval vrtulník, řekl Mediafaxu policejní mluvčí Jakub Vinčálek s tím, že vozidlo neobjevili.

 

Vozidlo se objevilo na silnici R10 krátce po půl deváté ráno na 9. kilometru u obce Zápy ve směru na Mladou Boleslav v protisměru v jízdním pruhu na Prahu.

 

Podle informací TV Nova se jednalo o Ford Fiesta červené barvy. Prý v něm jeli dva lidé. Vozidlo jelo velmi pomalu a mělo rozsvícená dálková světla - možná se řidič snažil na sebe upozornit, když si uvědomil svou chybu.

 

Policie vozidlo i přes uzavření dálnice a nasazení vrtulníků nepodařilo naíjít. Řidič mohl poté, co si uvědomil svou chybu, vozidlo otořit a pokračovat v jízdě už správným směrem.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pirát z R10, který jel v protisměru, spáchal sebevraždu

 

Televizi Nova se ozval čtenář, který ve vysoké rychlosti vozidlo potkal a podařilo se mu vše natočit! Na záběrech je vidět, že ostatní řidiči měli opravdu plné ruce práce, aby se autu jedoucímu v protisměru vyhnuli.

muf, hru tn.cz / Mediafax
Reklama