Po srážce dodávky s osobním autem v Senohrabech vyprošťovali hasiči dva zaklíněné

Superb - bouračka
Zdroj: Mediafax
V senohrabech bourala dodávka s osobním autem. (Ilustrační foto)

V Senohrabech u Prahy se ve čtvrtek ráno srazilo osobní auto s dodávkou, ve vozech zůstali dva zaklínění lidé, vyprostit je museli hasiči.

 S vážnými mnohočetnými zraněními jednoho z nich transportoval vrtulník do pražské nemocnice, potvrdila informaci mluvčí policie Praha - východ Štěpánka Zatloukalová.

 

"Hasiči v 8.45 vyprostili dva zraněné z auta, které se po střetu se ocitlo v příkopě. Oba potom předali záchranářům," doplnila mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková. "Likvidovali jsme také menší požár, který zachvátil palubní desku havarované dodávky," zakončila mluvčí hasičů. Lehčí zranění utrpěli i další dva účastníci nehody, sanitní vozy je převezly do benešovské nemocnice. Řidič dodávky podle mluvčí policistů z nehody vyvázl se zlomenou klíční kostí a šokem.

 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TELEVIZE NOVA O KLESAJÍCÍM POČTU SMRTELNÝCH NEHOD

 

Podle dostupných informací dodávka jedoucí od Prahy směrem na Benešov vybočila do protisměru, kde nejdříve škrtla o jedno auto a do druhého pak narazila.

 

"Ve druhém autě jel manželský pár, oba jsou těžce zranění, jednoho z nich transportoval vrtulník do střešovické nemocnice v Praze, druhého sanitní vůz do Motola," dodala Zatloukalová.

 

Dopravu z Benešova směrem do Prahy komplikuje i nehoda tří osobních aut u Všechrom na dálnici D1, která uzavřela levý jízdní pruh. Na místě se tvoří kolony.

Mediafax