TRAGICKÁ NEHODA: Ve felicii narazil do autobusu a zemřel

Tragická dopravní nehoda se stala v pondělí ráno u Podbřezí na Rychnovsku. Při srážce osobního auta s autobusem zemřel řidič osobního auta, řekla agentuře Mediafax mluvčí rychnovské policie Alena Kacálková.

Tragédie se stala kolem 6.38 na silnici I/14 na výjezdu z Podbřezí směrem do Dobrušky. "Osobní auto se srazilo s autobusem, zatím zjišťujeme podrobnosti," uvedla mluvčí.

 

"Čtyřiatřicetiletý řidič vozu Škoda Felicia vyjel na rovném přehledném úseku zatím z neznámých důvodů do protisměru, kde se střetl s autobusem. Pět lidí se zranilo lehce a dalších osm vyvázlo bez zranění," upřesnila Kacálková.

 

Záchranná služba na místo povolala jednu lékařskou a dvě záchranářské posádky z Rychnova, po zjištění stavu pak ještě sanitku dopravní zdravotní služby.

 

"Jeden muž z osobního auta zemřel na místě. V autobusu utrpěli čtyři cestující a řidič - dva muži a tři ženy - většinou lehčí poranění. Byli převezení na ošetření do rychnovské nemocnice," upřesnila mluvčí Zdravotnické záchranné služby Královéhradeckého kraje Anna Krempová.

 

Silnice z Podbřezí do Dobrušky je v současné době kvůli nehodě uzavřena.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

muf tn.cz / Mediafax