Policisté chytili DVAKRÁT stejného OPILÉHO ŘIDIČE! Chtěl jim najet do budovy, pak si LEHL NA CESTU!

opilého řidiče chytili dvakrát
Zdroj: Mediafax
Opilého řidiče chytili policisté během dvou hodin hned dvakrát! Ilustrační foto

Dvakrát během necelých dvou hodin přistihla policie v Bruntále za volantem opilého řidiče. Poprvé se snažil najet do policejní budovy, podruhé si lehl doprostřed silnice, nyní čelí podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, uvedla v pondělí policejní mluvčí Pavla Tušková.

"Ve čtvrtek večer ho policie zajistila poté, co chtěl najet vozidlem Golf do policejní budovy v ulici Partyzánská. Policisté mu zakázali další jízdu a předvedli ho na obvodní oddělení. Dechovou zkoušku muž odmítl," sdělila mluvčí.


Po necelých dvou hodinách muže v autě zastavila policejní hlídka na ulici E. Beneše. "Při silniční kontrole nepředložil doklady a lehl si do středu vozovky. Tímto jednáním ohrožoval svůj život a byl zajištěn. Tentokrát již souhlasil s dechovou zkouškou a bylo mu naměřeno nejprve 2,01 a po půl hodině již 2,11 promile. Střízlivěl již na záchytné stanici v Opavě," konstatovala mluvčí s tím, že mu po vystřízlivění policisté sdělili podezření z přestupku v dopravě a z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Mediafax/tn.cz