Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Převrácené kamiony blokovaly R10 u Prahy a I/14 u Náchoda

Hned dva převrácené kamiony blokovaly dopravu v Česku. Na R10 u Prahy se převrátil na bok kamion plný železa, u Náchoda zase plně naložený náklaďák zablokoval silnici I/14.

Kamion s přívěsem převážející 25 tun železného nákladu se ve středu ráno na R10 před Prahou převrátil na bok a zablokoval dva jízdní pruhy. Na místě zasahují hasiči s těžkou technikou, potvrdila informace Mediafaxu jejich mluvčí Pavlína Adamcová.
 

PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ TV NOVA:


 

Kamion, z jehož nádrže vytéká nafta, zablokoval podle mluvčí policie Evy Kropáčové sjezd na Černý Most. "Na příjezdu je průjezdný pouze jeden jízdní pruh, dá se předpokládat vznik kolon," poznamenala mluvčí.
 

ČTĚTE TAKÉ:

HROMADNÁ nehoda na D1. Srazilo se 8 aut
 

Hasiči musí zamezit úniku provozních kapalin a poté se pokusí tahač postavit zpět na kola. Silnice tak bude blokována několik hodin, policie vyzývá řidiče, aby se místu vyhnuli.


Další kamion ležel u Náchoda

Havárie plně naloženého kamionu uzavřela ve středu ráno také silnici I/14 vedoucí od Náchoda do Nového Města Nad Metují. "Převrácené vozidlo zatarasilo silnici v celé šíři," řekla  mluvčí náchodské policie Eva Prachařová.

 

Nehoda se stala časně ráno kolem čtvrté hodiny nedaleko obce Vrchoviny. Český řidič zřejmě nezvládl jízdu po silnici, kterou ještě časně ráno pokrýval sněhový poprašek. Kamion naložený autodíly se převrátil na bok.

 

"Řidiče odvezla záchranná služba k vyšetření do nemocnice, pak jej ale lékaři propustili, vyvázl bez újmy na zdraví," upřesnila mluvčí.

 

Nyní probíhá překládání nákladu na jiné vozidlo. Policie stanovila objízdné trasy a nehodu dále vyšetřuje.

 

krt tn.cz / Mediafax