Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Při střetu kamionu a osobního auta zahynuli u Hradce Králové tři muži

Tragická dopravní nehoda se stala v úterý večer na Rašínově třídě u Hradce Králové, při střetu nákladního a osobního vozidla tam zahynuli tři muži, potvrdil operační důstojník královéhradecké policie.

 

Tragédie se stala kolem 22.30 hodin na výjezdu z Hradce v místě zúžení čtyřpruhu na dva pruhy. "Osobní vůz při předjíždění přejel do protisměru, kde se střetl s protijedoucím kamionem," popsal okolnosti nehody policista. Srážku nepřežili tři muži cestující v osobním autě. Ztotožňování obětí policistům zabralo celou noc, protože se jednalo o velmi devastující zranění.

 

 

"Řidič osobního vozidla Alfa Romeo jedoucí z Hradce Králové směrem na Pardubice z dosud nejasných příčin vjel do protisměru, kde nejprve lehce narazil do protijedoucího osobního vozidla Škoda Fabia a následně bočně do tahače s návěsem," uvedla ve středu ráno mluvčí hasičů Královéhradeckého kraje Martina Žahourková. Obě vozidla skončila ve svodidlech u silnice. Řidič kamionu a řidička škodovky vyvázli bez zranění.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kraje chtějí mýtné i na silnice nižší třídy

 

 

Policisté museli komunikaci v místě nehody zcela uzavřít a dopravu odklonit po objízdných trasách přes Opatovice nad Labem a Březhrad. Silnice byla neprůjezdná až do sedmé hodiny ráno. Hasiči během čtvrt hodiny uhasili plameny, přesto požár stačil zničit osobní vozidlo, kabinu tahače a poškodit přední stranu návěsu.

 

 

Vyproštění a odtažení zničených vozidel zajistila specializovaná firma, která pomocí navijáku odtrhla osobní vozidlo od kamionu a následně naložila na odtah. Speciální jeřáb nadzvedl a také naložil zničený kamion. Po dobu vyprošťování nákladního vozidla energetici v místě odpojili elektřinu v drátech vysokého napětí, které vedly nad místem havárie.

 

Informace o přesné příčině nehody a celkové hmotné škodě zatím nejsou k dispozici.

 

 

Pro tento prvek stránky je nezbytný plugin flash.

 

Mediafax