Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Při nehodě v centru Plzně zemřel člověk, kolony na místě nehody

Nehoda se stala krátce po šesté ráno. V ranní špičce se v místě nehody tvoří kolony.

Hasiči a záchranáři zasahovali v pondělí krátce po šesté hodině ranní na Karlovarské třídě v Plzni u nehody osobního automobilu, při které zahynul jeden člověk. Agenturu Mediafax o nehodě informoval operační důstojník hasičského záchranného sboru.


"Nehoda se stala na severním předměstí pod Rondelem. Původně bylo hlášeno, že je na místě zraněný člověk, bohužel ještě na místě zemřel," uvedl operační důstojník.


Na místě zasahují policisté, provoz na této důležité komunikaci je nyní v ranní špičce značně omezen, tvoří se dlouhé kolony a motoristé musí počítat se značným zdržením. Příčiny nehody se vyšetřují.

 

"Řidič vozu značky Fiat Punto narazil do pilíře mostu a na následky zranění na místě zemřel," uvedla pro Mediafax mluvčí policie Martina Korandová. Provoz na Karlovarské třídě ve směru do centra je v místě nehody uzavřený v obou jízdních pruzích, policie směřuje provoz objízdnou trasou přes horní část Rondelu. Podle informací mluvčí Korandové bude objížďka trvat kvůli odstraňování havarovaného vozidla asi do půl deváté.

tn.cz / Mediafax