Narazil do stromu

Řidič kamionu zázrakem přežil  nehodu! Vyprostit ho museli hasiči

Řidič přežil děsivou nehodu kamionu na Zlínsku
Zdroj: HZS Zlínského kraje
Téma:

Děsivý náraz do stromu přežil ve středu časně ráno řidič kamionu na Zlínsku. Ze zdemolované kabiny ho museli vyprostit přivolaní hasiči.

"V 03:57 hodin přijal operátor tísňové linky krajských hasičů ve Zlíně oznámení o dopravní nehodě kamionu, ke které došlo poblíž obce Zástřizly. Podle oznamovatele narazil kamion do stromu u komunikace. Kabina vozidla byla nárazem zcela zdemolovaná a nebylo zřejmé zda se v ní nachází nějaká osoba," uvedl mluvčí hasičů Libor Netopil.

 

 

Hasiči po svém příjezdu k nehodě okamžitě prohlédli kabinu. Našli v ní živého řidiče, byl ale zaklíněný a nemohl ven. Hasiči tak nejprve pomocí hydraulické podpěry zajistili, aby se na ně kamion nepřevrátil a řidiče pak vyprostili.

 

GALERIE: Kamion narazil do stromu

1
/
3
Zdroj: HZS Zlínského kraje
Kamion narazil do stromu

 

"Do další péče si pak řidiče převzali záchranáři. Po odvozu zraněného řidiče provedli hasiči odpojení akumulátorové baterie vozidla a jeho zajištění proti úniku provozních kapalin. Vzhledem ke skutečnosti, že vozidlo nebránilo provozu a nehrozilo další nebezpečí bylo místo události předáno policistům," dodal mluvčí.

 

Související témata:
TN.cz