Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Řidič srazil manželský pár! Žena při převozu zemřela

Auto zabilo chodce
Zdroj: Mediafax
(ilustrační foto)

Řidič v Kutné Hoře zřejmě přehlédl manželský pár a srazil je. Muž s lehčími zraněními skončil v kolínské nemocnici. Žena při převozu do vinohradské nemocnice zemřela. Řidič nadýchal 0,15 promile alkoholu.

Jedenasedmdesátiletá žena podlehla během transportu do vinohradské nemocnice vážným zraněním, která utrpěla v sobotu odpoledne v Kutné Hoře, když ji spolu s jejím manželem srazilo auto. Agenturu Mediafax o tom informovala mluvčí kutnohorské policie Vendula Marečková.

 

Nehoda se stala na Masarykově ulici ve směru do centra. Řidič patrně přehlédl dva chodce, kteří mu zleva vkročili do jízdní dráhy, a narazil do nich. "Jednalo se o manželský pár, přičemž osmašedesátiletého muže převezla záchranná služba s lehčím zraněním do kolínské nemocnice. O tři roky starší žena byla vyšetřena v nemocnici v Kutné Hoře, kde u ní lékaři diagnostikovali vážná poranění a nařídili její převoz do Prahy," uvedla pro Mediafax Marečková.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Autobus vezl mezi koly mrtvolu mladého muže

 

"I přes veškerou snahu záchranářů však žena během transportu, dva kilometry před vinohradskou nemocnicí, zemřela," dodala mluvčí. Příčinu srážky nyní vyšetřuje policie. Dechová zkouška u řidiče prokázala 0,15 promile alkoholu v dechu.

muf tn.cz / Mediafax