Řidič vylétl ze zatáčky, naboural 2 auta a sjel do potoka. Zázrakem přežil

Mladý řidič nezvládl v neděli ráno v Čisovicích v okrese Praha-západ řízení a se svým autem vylétl ze silnice do potoka. Řidiče odvezla sanitka do nemocnice, zcela zdemolovaný vůz vytahovali z vody hasiči jeřábem, zjistil Mediafax na místě.

Ve voze jela podle svědků skupina mladých lidí. Jeho řidič pravděpodobně vjel velkou rychlostí do nepřehledné zatáčky před Bojovem, na úzké silnici smetl dvě zaparkovaná osobní auta a sám skončil několik metrů pod úrovní vozovky v potoce.

 
Řidič utrpěl podle svědků tržnou ránu v obličeji, do nemocnice jej odvezla sanitka záchranářů. Ostatní pasažéři vyvázli z děsivě vyhlížející havárie bez zranění.
 
Následovala vyprošťovací akce, při níž hasiči silnici úplně uzavřeli a zcela zdemolovaný vrak z potoka vytáhli jeřábem.

Při nehodě auta na Plzeňsku se zabil mladý cizinec
 
Další smrtelná nehoda se v neděli ráno stala u obce Bdeněves na Plzeňsku v lokalitě U čtyř sudů na rovinatém lesním úseku . Policejní mluvčí Hana Jehlíková řekla agentuře Mediafax, že třiadvacetiletý cizinec vyjel ze silnice a narazil do stromu.
 
"Mladý muž, cizí státní příslušník, vyjel osobním autem Peugeot 405 z levého jízdního pruhu do pravého, pak sjel do příkopu a nakonec narazil do stromu,“ informovala mluvčí.
 
"Na místo vyrazili záchranáři i hasiči, kteří se muže snažili vyprostit z vraku. Ten ale na místě zemřel na následky zranění. Policie další okolnosti nehody vyšetřuje," řekla Jehlíková.
 
Na rovném lesním úseku v této lokalitě se stalo už v minulosti několik smrtelných nehod.

 

Mediafax