Smrtelná nehoda! Řidič dodávky nepřežil střet s náklaďákem!

smrt řidiče dodávky
Zdroj: Mediafax
Řidič dodávky zemřel po nárazu do nákladního auta. Ilustrační foto

Smrtelná zranění utrpěl v úterý odpoledne řidič dodávky po střetu s nákladním vozidlem na hranici Prahy v ulici Přátelství. Silnice je uzavřena a policisté odklánějí dopravu, potvrdila informace agentury Mediafax policejní mluvčí Eva Stulíková.

Vozidla se střetla ve směru do centra krátce před čtrnáctou hodinou. Přivolaný lékař již jednomu účastníkovi srážky nemohl pomoci a konstatoval smrt.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tragická nehoda! Kamion sešrotoval osobák, řidič nepřežil!

 

"Řidič kamionu, který projížděl po ulici Přátelství ve směru od Říčan do Prahy, se čelně střetl s vozidlem tovární značky Mercedes, který projížděl v opačném směru. Podle prvotních zjištění měl jeho dvaačtyřicetiletý řidič, který střet nepřežil, náhle změnit směr jízdy a vjet přímo pod kola kamionu. Řidič kamionu neutrpěl zranění a policisté na místě vyloučili, že by požil před jízdou alkohol," uvedla mluvčí s tím, že byla nařízena soudní pitva a škoda na vozidlech dosáhla částky kolem dvou milionů korun.

 

 

Policisté kvůli nehodě zcela uzavřeli ulici Přátelství ve směru do Prahy a vozidla odkláněli na okolní komunikace. V opačném směru byl odklon dopravy na Nedvězí a Kolovraty. Kvůli smrtelné srážce museli řidiči počítat s několika hodinami, než se doprava vrátí do normálu. Předpokládaný konec uzavírky je podle dopravních serverů kolem devatenácté hodiny.

 

Na místě zasahovali středočeští i pražští hasiči. "Jednotka prováděla posyp vozovky, na kterou uniklo asi dvě stě litrů nafty. Ta vytekla pouze na vozovku, ne mimo," řekla Mediafaxu mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková, podle níž byly likvidační práce ukončeny kolem sedmnácté hodiny.

 

Příčinu srážky vyšetřují dopravní policisté.

 

maš tn.cz / Mediafax