hloupá frajeřina

Terénní auto se zřítilo ze svahu. Zemřeli dva lidé (16 a 20)

Za tragickou nehodou u Ústí na Přerovsku může touha předvádět se. Auto se zřítilo ze srázu a ve vraku zemřeli dva mladí lidé. Další čtyři byli zraněni.

Tragická nehoda se stala v neděli časně ráno u obce Ústí na Přerovsku. Při nehodě terénního auta Nissan tam zemřeli dva lidé a čtyři se zranili, řekla agentuře Mediafax mluvčí policie Olomouckého kraje Miluše Zajícová.

 

Tragédie se stala kolem 3. hodiny ráno za obcí mimo silnici. "Parta mladých lidí zřejmě pro zábavu jezdila v otevřeném terénu. Terénní vozidlo typu pick-up havarovalo a zřítilo se ze srázu," uvedla mluvčí.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova o tragické nehodě:

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Motorkář ujížděl v Praze policii, po pádu skončil v nemocnici

 

Při neštěstí zemřeli šestnáctiletá dívka a dvacetiletý mladík, další čtyři lidé utrpěli zranění. Na místě zasahovaly jednotky Integrovaného záchranného systému, policejní potápěči, znalec z oboru automobilové dopravy a pracovník krizové intervence.

 

"Na urgentní příjem olomoucké fakultní nemocnice jsme převezli muže v kritickém stavu a dvě ženy se středně těžkými zraněními," doplnil ředitel Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje Ivo Mareš. Podle upřesněných informací byl ještě další muž s méně vážnými zraněními také převezen do nemocnice. "Hospitalizovali jsme dva muže a dvě ženy ve věku od 20 do 22 let se středně těžkými až těžkými zraněními, všichni jsou při vědomí a mimo ohrožení života," doplnil mluvčí Fakultní nemocnice Olomouc Egon Havrlant s tím, že šlo o otřesy mozku a různé zlomeniny, především žeber a páteře.

 

Na místě nehody jsou hasiči, kteří havarované vozidlo vyprošťují. Policie nehodu dále vyšetřuje. "V blízkém potoce se našlo horské kolo a policisté nyní prověřují, zda mělo či nemělo s neštěstím souvislost," dodala Miluše Zajícová.

 

"Zahájili jsme úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů usmrcení z nedbalosti a těžké ublížení na zdraví z nedbalosti. Příčina celé události je v současnosti předmětem dalšího šetření a v tuto chvíli nelze sdělit další podrobnosti k této tragédii," dodala Zajícová.

muf tn.cz / Mediafax