OPILÝ řidič UJEL z benzínky BEZ PLACENÍ! Na útěku se PŘEVRÁTIL NA STŘECHU!

Auto se po nehodě převrátilo na střechu, dva zraněné zloděje museli vyprostit hasiči. Ilustrační foto

Ve středu dopoledne se u obce Stehelčeves na Kladensku převrátilo osobní auto na střechu, hasiči vyprostili dvě zraněné osoby. V místě byl omezen provoz kvůli úklidu následků havárie, potvrdila informace Mediafaxu Lenka Kostková, mluvčí středočeských hasičů.

Na místě zasahovali i záchranáři. "Ošetřili jsme dvě lehce zraněné osoby," sdělila Tereza Janečková, mluvčí středočeských záchranářů.


Podle policie však havárii předcházela dramatická situace. "Pětadvacetiletý řidič nezvládl řízení, protože byl pod vlivem alkoholu, policisté mu naměřili 1,65 promile v dechu. Navíc měl provinilec hodně naspěch, neboť od nedaleké čerpací stanice ujížděl bez placení," vylíčila Mediafaxu incident Michaela Nováková, mluvčí kladenské policie.

 

ČTĚTE TAKÉ:

FANTOM benzínek znovu udeřil! Natankoval a ujel bez placení!


Dvoučlenná posádka osobního vozu Peugeot má podle Novákové další problém - při ujíždění zranila obsluhu čerpací stanice, mladá žena tak skončila v kladenské nemocnici.


"Oba muži skončili po ošetření v policejní cele. Řidič vozidla je podezřelý z trestných činů krádeže, ohrožení pod vlivem návykové látky, maření výkonu úředního rozhodnutí, protože má zákaz řízení a pokus těžkého ublížení na zdraví. V případě odsouzení mu hrozí až osmiletý pobyt ve vězení. Jeho spolujezdec je podezřelý z trestného činu přechovávání omamných a psychotropních látek a jedů a hrozí mu až rok vězení," ukončila Nováková.


Policisté případ nadále vyšetřují.

 

 

Mediafax/tn.cz