TO JE ALE PAKO! Zavinil nehodu tří aut a zranil tři lidi! PAK NARAZIL DO STROMU

Řidič zavinil na Českokrumlovsku nehodu tří aut, zranil tři lidi a když ujížděl, narazil do domu.

Tři auta se srazila v úterý v podvečer u Holkova na Českokrumlovsku, viník chtěl ujet a boural znovu. Mluvčí záchranářů Petra Kafková řekla agentuře Mediafax, že třiatřicetiletou ženu dopravil s úrazem hlavy a ruky do nemocnice v Českých Budějovicích vrtulník.

 

Nehoda se stala mezi Českými Budějovicemi a Kaplicí u obce Holkov. Třiašedesátiletý řidič při předjíždění narazil do předjížděného auta, pak čelně do protijedoucího auta a nakonec se snažil ujet. Sledoval jej přitom policista.

 

"Viník nehody nakonec v Pašinovicích naboural do domu, tam jej pronásledující policista zadržel. Zkoušku na alkohol řidič, který jevil známky opilosti, odmítl," řekl agentuře Mediafax policejní mluvčí Jiří Matzner.

 

"V jednom z aut cestovala tříčlenná rodina. Nejvážnější zranění utrpěla třiatřicetiletá žena, s úrazem hlavy a ruky ji vrtulník transportoval do českobudějovické nemocnice. Zranění utrpěl i muž cestující v autě. Uvnitž bylo i asi pětileté dítě, viditelné zranění sice nemělo, ale skončilo také v nemocnici na vyšetření vzhledem k prudkosti nárazu a riziku vnitřního poranění," řekla Kafková.

tn.cz / Mediafax