TRAGÉDIE! Popelářský vůz a kombajn ZABILY dva lidi!

Neobvyklou tragickou dopravní nehodu vyšetřují šumperští policisté. Ve středu ráno tu popelářský vůz přejel a vážně zranil jednoho z pracovníků. Dalšího člověka přejel na poli u Prahy kombajn. Oba dva svým zraněním podlehli.

Podle předběžných výsledků vyšetřování došlo k tragédii tak, že závozník při couvání seskočil ze zadní stupačky, ale nestačil před vozem uhnout. Policie zároveň hledá svědky, kteří by pomohli nešťastnou událost objasnit.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova

 

 

 

Na poli u Prahy přejel kombajn ležícího muže

 

V kukuřičném poli nedaleko Jesenice u Prahy přejel ve čtvrtek ráno kombajn ležícího muže. Zatím neznámý muž na místě zemřel na následky mnohačetných zranění, potvrdila Mediafaxu mluvčí policie Praha venkov Štěpánka Zapletalová.

 

PODÍVEJTE SE:

Záběry z místa nehody

 

 

Podle dostupných informací si řidič žacího stroje ležícího muže nevšiml a přejel ho, kombajn mu způsobil mnoho sečných poranění a zlomenin. "Po příjezdu lékaře již muž nejevil známky života," uvedla mluvčí záchranné služby Středočeského kraje Tereza Janečková s tím, že muž v době incidentu zřejmě spal. V případu byla nařízena pitva.

 

 

Po totožnosti mrtvého policie nadále pátrá. "Podle dokladů, které měl mrtvý u sebe, by se mohlo jednat o sedmadvacetiletého muže," doplnila odpoledne mluvčí.

 

Kde se muž na poli vzal, nyní zjišťují policisté. Jisté je, že si ustlal hned na kraji pole, ležel na karimatce a vedle sebe měl jízdní kolo.

 

Tomáš Petržela TN.cz