TRAGICKÁ NEHODA! Na Karlovarsku zahynul při srážce člověk. Šest zraněných!

Jeden člověk zahynul ve středu ráno při srážce dodávky s osobním automobilem u Žalmanova na Karlovarsku. Dalších šest lidí utrpělo zranění, informoval agenturu Mediafax mluvčí hasičů Martin Kasal.

"Nehoda se stala v 6.25 ráno, jeden kilometr za odbočkou na Žalmanov na silnici číslo I/6, která je v současné době zcela uzavřená. Na místě zasahují tři jednotky hasičů a větší množství vozidel záchranné služby," uvedl mluvčí hasičů Kasal.

 

Podívejte se na reportáž TV Nova

 

 

Rozsah zranění účastníků nehody není v současné době známý.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

 

Mluvčí záchranné služby Lukáš Hutta pro Mediafax upravil počet zraněných účastníků nehody. Podle prvotních informací mělo být zraněno osm osob, mluvčí Hutta snížil počet zraněných na šest, dva lidé totiž utrpěli jen drobná poranění a byli ošetřeni na místě.

 

"Mrtvý motorista cestoval v osobním automobilu, dva lidé utrpěli zhmoždění kolene a hlavy, jeden zhmoždění páteře, pánve a ramene, dvě děti byly s drobnějším zraněním převezeny do nemocnice na chirurgii. Jeden další muž byl s poraněním hrudníku transportován do nemocnice v Plzni," uvedl mluvčí Lukáš Hutta.

 

tn.cz / Mediafax