TRAGICKÁ NEHODA! Po nárazu auta do stromu zemřeli TŘI MLADÍ LIDÉ!

Řízení auta nezvládl v noci z pátku na sobotu devatenáctiletý řidič auta. U Pomezí na Svitavsku auto vyletělo ze silnice a v plné rychlosti narazilo do stromu. Na místě zemřel devatenáctiletý řidič auta i jeho dvě spolujezdkyně. Další dva lidé byli těžce zraněni.

K tragické nehodě došlo v jednu hodinu po půlnoci z pátku na sobotu. V autě, které jelo zřejmě ve směru od Poličky, cestovalo pět mladých lidí. Poblíž obce Pomezí však havaroval. "Osobní automobil z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci, a narazil do stromu," uvedla mluvčí policie Anna Štegnerová.

ČTĚTE TAKÉ:

Linkový autobus srazil chlapce NA PŘECHODU PRO CHODCE! Policie hledá svědky


Náraz byl tak silný, že auto bylo naprosto zničeno. Ve vraku zemřel řidič i dvě mladé dívky, další dva mladíci utrpěli těžká zranění. K nehodě se okamžitě sjeli záchranáři, kteří vážně zraněné mladíky transportovali do Fakultní nemocnice v Hradci Králové.

PODÍVEJTE SE NA ZÁBĚRY Z NEHODYJeden ze spolucestujících bojuje o život v pardubické nemocnici. "Pacient má závažné mozkolebeční poranění. Je na anesteziologicko-resuscitačním oddělení," sdělila mluvčí nemocnice Alice Štrajtová.

 

PODÍVEJTE SE:

Drsná nehoda monstertrucku

 


V královéhradecké nemocnici se podařilo stabilizovat dalšího zraněného z tragické nehody. "Zdravotníci už ho mohli dokonce přeložit na normální oddělení," řekl mluvčí nemocnice Zdeněk Tušl.


Jak k nehodě došlo vyšetřuje policie, která nechala odtáhnout zdemolované auto na expertizu. Ta má určit, zda příčinou nehody nemohla být technická závada na automobilu.

 

Podle policejní mluvčí Anny Štegnerové se jedná o nejtragičtější nehodu na Svitavsku od začátku tohoto roku. Letos v okrese zemřelo na silnicích už deset lidí.

 

 

 

tn.cz / Mediafax