EXKLUZIVNÍ VIDEO: Tramvaj amputovala mladíkovi OBĚ NOHY!

Tramvaj přejela v úterý večer na pražské Palmovce mladého muže tak, že mu amputovala obě nohy. Zraněný, který se zřejmě snažil proskočit mezi vagony, byl v kritickém stavu dopraven do nemocnice.

Nehoda se stala kolem půl jedenácté večer na Palmovce v pražské Libni několik desítek metrů za stanicí na začátku Zenklovy ulice před křižovatkou se Sokolovskou. Druhý vůz soupravy číslo 1 přejel asi pětadvacetiletého muže, řidič nehodu nezaregistroval a pokračoval v cestě.


Podívejte se na exkluzivní policejní video záchranné akce. Snímek je ale nevhodný pro děti a slabší povahy.


"Muž se velkou pravděpodobností vezl na oji mezi vozy," řekl agentuře Mediafax jeden ze zasahujících policistů s tím, že to ale musí potvrdit probíhající vyšetřování.

 

 

Policie prosí všechny, aby jakékoliv informace k tomuto muži volali na linku 158.

 

 

 

"Událost vyšetřuje dopravní policie. S největší pravděpodobností chtěl muž v zastávce proskočit mezi vagony v okamžiku, kdy se tramvaj rozjížděla. Druhý vůz mu amputoval obě nohy v oblasti stehen. Ale přesnou příčinu mužova zranění policisté nadále zjišťují," řekla Mediafaxu policejní mluvčí Eva Kropáčová s tím, že zatím není známa mužova totožnost.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ŠÍLENEC cestoval na oji mezi tramvajemi, po pádu se zabil

 

"Jednu nohu měl oddělenou od těla, druhá mu visela na kůži," popsal svědek. Přivolaní záchranáři zraněného ošetřili a v kritickém stavu ho převezli do nemocnice. "Viděl jsem, jak tu ujetou nohu za ním nesli do sanitky," doplnil svědek.

 

Řidič tramvaje se o nehodě údajně dozvěděl až po příjezdu do vozovny. "V takových případech nemá šanci událost zaregistrovat, pokud ho na ni neupozorní cestující," uvedl policista.

 

 

 

Na místě střetu zůstaly mladíkovy boty, které odvezli policisté, a kaluž krve. Tu přijeli ostříkat hasiči.

  

Podobný případ se stal 2. února, kdy asi 25letý muž zahynul v pražských Strašnicích po střetu s tramvají číslo 22 u zastávky Průběžná. Také on se podle svědků měl vézt  mezi vozy soupravy.

Mediafax