Tragická noc

Od sraženého cyklisty v Neratovicích řidič ujel, u Šumperka zemřel spolujezdec

Přejel cyklistu a ujel
Zdroj: Mediafax

Páteční noc si vyžádala dva lidské životy. V Dolních Studénkách u Šumperka narazil řidič do sloupu elektrického vedení. Spolujezdec nehodu nepřežil. V Neratovicích zase srazil řidič cyklistu a aniž by poskytl první pomoc, ujel.

Do sloupu elektrického vedení řidič naboural krátce před druhou hodinou ráno na silnici č. 3703. Jeden spolujezdec zemřel a další dva členové posádky utrpěli těžká zranění.


Automobil zůstal převrácen na střeše v příkopu. "Jednotka provedla vyproštění hydraulickým zařízením dvou těžce zraněných osob, třetí osoba s lehkým zraněním byla v době našeho příjezdu mimo vozidlo. U čtvrtého spolucestujícího ve vozidle konstatovala bohužel přivolaná lékařská pomoc zdravotnické záchranné služby smrtelné zranění," uvedl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák.

 Místo první pomoci ujel


Hodinu po půlnoci srazil v Mládežnické ulici v centru Neratovic řidič cyklistu. Místo toho, aby mu poskytl první pomoc, z místa nehody ujel.


"Místo je kvůli vyšetřování nehody obousměrně uzavřeno. Uzavírka může trvat i několik hodin," řekl policista z Obvodního oddělení policie ČR v Neratovicích, který byl zrovna ve službě.


Podle dostupných informací bylo na místě nehody spatřeno vozidlo východního původu, jehož posádku tvořilo několik mladíků. Řidič po střetu s cyklistou ujel směrem na Prahu a policisté po něm pátrají. Vyšetřování nehody si převzali mělničtí kriminalisté.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

tn.cz / mediafax / anš