V zatáčce se čelně srazila auta, mezi pěti zraněnými jsou dvě děti

nehoda dvou automobilů
Zdroj: Mediafax
Při nehodě se zranili čtyři lidé. Ilustrační foto

Zranění tři dospělých a dvou dětí si v úterý ráno vyžádala srážka dvou osobních automobilů u Jiřic na Nymbursku. Na místě zasahoval také vrtulník záchranné služby, potvrdila Mediafaxu mluvčí středočeských hasičů Lenka Kostková.

Nehoda zablokovala silnici spojující Lysou nad Labem a Benátky nad Jizerou směrem na Benátky. "Auta se srazila v zatáčce, obě pak vyletěla mimo silnici," poznamenala mluvčí hasičů Kostková s tím, že na místě zasahovaly dvě jednotky. "U vozidel hasiči odpojili baterie a nyní čekají, až policie událost zdokumentuje, aby mohli její následky odstranit," doplnila Kostková.

 

PODÍVEJTE SE:

DĚSIVÉ VIDEO! SRÁŽKA AUT V PŘÍMÉM PŘENOSU! Strážníci se dívali SMRTI DO OČÍ!


Podle předběžných poznatků policistů za nehodu zřejmě může 33letá řidička Škody Octavie, která při cestě od Benátek po projetí zatáčky nezvládla řízení a přejela do protisměru. "Zde se čelně střetla s protijednoucím vozem, rovněž Škodou Octavia, ve kterém cestovaly dvě dospělé osoby a dvě děti," popsala nehodu mluvčí policie.
 

 

Jedno auto po nehodě skončilo v příkopu, druhé vyjelo na pole, kde se převrátilo na střechu. "Jedna nezletilá osoba byla vrtulníkem převezena do Prahy, další sanitkou do nemocnice v Mladé Boleslavi," doplnila Tuzarová a dodala, že jeden zraněný dospělý byl ještě převezen do nemocnice v Nymburku.

 

 

maš tn.cz / Mediafax