hrozivé foto neštěstí na silnici

Tatra rozmačkala kličkující felicii, 2 lidé nepřežili

Hazardování za volantem skončilo tragicky pro dva lidi. Felicie se na Jihlavsku srazila s tatrovkou, nehodu nepřežili dva muži.

Život dvou mužů ve věku 42 a 57 let si v noci na sobotu vyžádala srážka plně obsazené felicie a tatry u Třeště na Jihlavsku.
 

Nehoda se stala před čtvrt na jedenáct v noci na silnici mezi Jezdovicemi a Třeští. "Řidič osobního vozidla kličkoval po silnici. Nezodpovědnou jízdu ale nezvládl a čelně se střetl s Tatrou 815," uvedla krajská policejní mluvčí Dana Čírtková. 

Podle ní na místě zemřel právě muž za volantem a jeden spolujezdec. "Další čtyřiatřicetiletý muž a devětatřicetiletá žena byli v ohrožení života. Poslední spolujezdec se zranil těžce," sdělila mluvčí s tím, že řidič nákladního vozu vyvázl bez zranění. 

Událost je o to tragičtější, že řidič Škody Felicie neměl za volantem co dělat. Nevlastnil řidičské oprávnění, potvrdila Čírtková.
 

[IMAGEBOX_1047314]
Favorit vjel do protisměru, vrtulník řidiče (42) převezl do nemocnice

[IMAGEBOX_1047314]


Policie nařídila u řidiče osobního vozu pitvu. "Budeme zjišťovat, zda nebyl pod vlivem alkoholu nebo jiné návykové látky. Po dobu vyšetřování byla silnice neprůjezdná.
 

Bohužel to není jediná tragická událost, která se v noci na sobotu na českých silnicích stala. U Votic srazilo nákladní auto mladou ženu. Ta na místě svým zraněním podlehla. Podrobnosti si přečtěte tady.
 

V Brně zase zahynul motorkář poté, co mu auto nedalo přednost. Více si přečtěte tady.
 

s přispěním Dušana Vrbeckého tn.cz / Mediafax