Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.6. 2011 15:42

Výluka tramvají v Praze. TYHLE v pondělí NEPOJEDOU!

Tramvaj
Zdroj: TN.cz

Od pondělí nepojedou tramvaje mezi pražským Smíchovským nádražím a Hlubočepy.

Pražskou hromadnou dopravu čeká před začátkem prázdnin výluka tramvajového provozu. Kvůli opravě trati nebudou tramvaje jezdit mezi Smíchovským nádražím a Hlubočepy, informoval na svých stránkách Dopravní podnik hlavního města Prahy (DPP).

 

Kvůli opravě tramvajové trati přeruší DPP provoz tramvají obousměrně mezi zastávkami Smíchovské nádraží a Hlubočepy, a to od pondělí 27. června do pátku 1. července do 4.30.

 

Výluka se týká všech tramvajových linek, které úsekem projíždí. Linka číslo 4 bude v této době ve směru od Čechova náměstí ze zastávky Zborovská vedena po trase Anděl do zastávek Bertramka, U Zvonu, Klamovka, Kavalírka až do zastávky Kotlářka, kde bude ukončena.

 

Ostatní linky číslo 12, 14, 20 a 54 pojedou obvyklou trasu s tím rozdílem, že jejich jízda skončí v obratišti na Smíchovském nádraží.

 

V trase mezi Smíchovským nádražím a Hlubočepy zavedou Dopravní podniky náhradní autobusovou dopravu X-12. Z Hlubočep bude potom jezdit náhradní tramvajová linka číslo 32, která cestující doveze až na konečnou v zastávce Sídliště Barrandov.

Mediafax