seriál

50 RAD, JAK UŠETŘIT: Nejvíce peněz utíká okny a dveřmi

Zdá se vám, že platíte za účty moc peněz? Pak můžete ušetřit. Stačí, když se budete řídit základními pravidly. Například spoustu peněz můžete uspořit správný výběrem oken. Více se dozvíte v dalším díle našeho seriálu 50 rad, jak ušetřit.

21. JAK UŠETŘIT PŘI TELEFONOVÁNÍ: Neplaťte zbytečně za volání.
 

Lidé, kteří rádi a často telefonují, by se měli jistě zaměřit na možnosti, jak telefonovat nebo posílat SMS zdarma. Díky několika desítkám počítačových programů jako je například ICQ nebo Skype se dají ušetřit ročně tisíce korun. Naistalování takových programů je jednoduché a umožní vám každý den hovořit zdarma s rodinou, a to i včetně videa.

 

Volání zdarma už nabízí i sociální síť Facebook, a uvažují o něm společnosti Google a Apple. Jedinou položkou, kterou tak budete muset zaplatit, se stane tarif za poskytnutí internetu.


Chcete volat klasicky? Změňte svého mobilního operátora a ušetřete ročně další tisíce. Jak na to? Vyzkoušejte naše NEVEŘEJNÉ nabídky mobilních tarifů!

 

22. JAK UŠETŘIT PENÍZE NA TEPLE: Nejvíce ho uniká okny a dveřmi.


Okna kromě toho, že pouští denní světlo do domu, ještě jednu významnou funkci. V zimě udržují teplo uvnitř, v létě venku. Moderní okna jsou vybavena izolačními trojskly vyplněnými argonem a tak výborně tak těsní (dosahují tak velmi nízkého součinitele propustnosti tepla U). Tepelné ztráty oknem jsou tak minimální. Důležité je také, aby se dbalo na izolační vlastnosti dveří.


Nemáte na úsporná okna a dveře! Změňte dodavatele elektřiny nebo plynu ušetřete ročně tisíce. Třeba právě na ně. Jak na to? Poradíme ZDARMA!

 

Co už vyšlo v našem seriálu 50 rad, jak ušetřit:

 

 

  

 

  

  

 


50 rad jak ušetřit
50 RAD, JAK UŠETŘIT: Vydělejte na stavebním spoření. Tady je návod

 

 

Připraveno ve spolupráci s Peníze.cz TN.cz