Aerolinky ČSA ZAČNOU LÉTAT DO ABÚ DHABÍ! Přímo z Prahy...

České aerolinie (ČSA) zahájí ve středu přímé lety z Prahy do Abú Dhabí, které umožní lepší přestupy cestujících na dálkové linky. ČSA bude linku provozovat čtyřikrát týdně, vždy v pondělí, úterý, středu a neděli.

První letadlo Airbus A319 odletí z Prahy ve středu 21. září ve 12:15.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Piloti ČSA HROZÍ STÁVKOU! Důvodem je propouštění zaměstnanců

VYHAZOV! ČSA propouštějí, piloti půjdou na dlažbu

 

Cestující nové linky budou moci v Abú Dhabí přestoupit na letadlo společnosti Etihad Airways do exotických destinací, díky před nedávnem uzavřené spolupráci obou leteckých společností jim bude stačit jedna letenka. Pouze s jedním přestupem se tak cestující dostane do destinací jako je Bangkok, Singapur, Jakarta, či australská města Sydney, Melbourne nebo Brisbane. "Letový řád ČSA je plně kompatibilní s letovým řádem Etihad Airways, většina přestupů tak je řádově do dvou hodin. Cestující se proto nemusí bát dlouhého čekání na arabském letišti," poznamenal obchodní ředitel ČSA Jan Marek.

 

Česká letecká společnost chce konkurovat kromě jiného také luxusem, palubní menu pro business třídu proto exkluzivně pro ČSA sestavil šéfkuchař pražského hotelu Kempinski Marek Fichtner. Za luxus si však cestující připlatí, letenka do business class vyjde na 39 990 korun. Ten, kdo se spokojí s ekonomickou třídou, pak za letenku do Abú Dhabí zaplatí 8 990 korun.

tn.cz / Mediafax