Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.2. 2010 13:39

ANKETA: Nejabsurdnější poplatek? Za vklad na přepážce

Poplatkožrout
Zdroj: Oficiální zdroj
České banky účtují svým klientům mnoho poplatků. Některé z nich se zákazníkům bank zdají absurdní.

Pátý ročník ankety o nejabsurdnější poplatek zatím vede platba za vklad na přepážce na vlastní účet.

Favoritem pátého ročníku ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek roku je zatím platba za vklad na přepážce na vlastní účet.

 

Pro tento poplatek hlasovalo v prvním kole téměř 34 procent z necelých 39 tisíc účastníků ankety. Spolu s ním postoupily do finálového kola ještě čtyři poplatky. O vítězi ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek můžete rozhodnout TADY.


Mezi výše uvedenými pěti poplatky budou nyní návštěvníci serveru bankovnípoplatky.com do konce února volit ve finálovém kole vítěze. Začátkem března server vyhlásí nejabsurdnější bankovní poplatek pro rok 2009. Oznámil to Patrik Nacher z organizátorského serveru.

Anketa

Který poplatek považujete za nejabsurdnější vy?


Hlasovalo 1264 lidí. (Muži: 1264 | Ženy: 0)
 

Loni vyhrál anketu poplatek za nadměrný vklad. Dříve se "vítězi" staly poplatky za příchozí platbu, za výběr z bankomatu vlastní banky, vedení běžného účtu.

 

Anketa o nejabsurdnější bankovní poplatek se letos koná už popáté, hlasuje se i na Slovensku. Z celkových 38 986 lidí, kteří letos zatím v anketě hlasovali, bylo 38 394 z Česka a 692 ze Slovenska. Z výsledků vyplývá, že v ČR a na Slovensku hlasovali lidé téměř totožně.

muf tn.cz / ČTK
Reklama