noví ředitelé

CME MÁ NOVÉ VEDENÍ: Společnost povedou Christoph Mainusch a Michael Del Nin

cme logo
Zdroj: Oficiální zdroj

Společnost Central European Media Enterprises (CME) představila dvojici nových generálních ředitelů. Christoph Mainusch a Michael Del Nin nastoupí do funkce v pondělí 16. září.

"Je nám potěšením, že právě Christoph a Michael povedou CME. Michael, který působí v představenstvu CME od roku 2009, je zkušený manažer s obrovskými zkušenostmi na mediálním trhu. Christoph Mainusch zase přináší bohaté zkušenosti s řízením společností, včetně těch, co působí na trzích, na nichž se pohybují naše média. Věříme, že jejich dovednosti a zkušenosti jsou tou správnou volbou pro CME. Michael bude mít na starosti dohled na podnikové záležitosti a Christoph se zaměří především na provoz," řekl zakladatel a předseda představenstva CME Ronald Lauder.
 

"Jsem nadšený, že se mohu připojit k týmu CME a těším se na tento náročný úkol. S Michaelem uděláme vše pro to, abychom potvrdili aktuální pozici jedniček trhu v každé ze šesti zemí, kde CME působí," uvedl ke svému jmenování Christoph Mainusch.
 

"Je pro mě velkou ctí pracovat ve vedení CME po boku někoho, jako je Christoph. Máme v týmu mnoho talentovaných lidí a já se nemůžu dočkat, až se k nim připojím." dodal Michael Del Nin.
 

CME působí na šesti trzích střední a východní Evropy (v Česku, na Slovensku, v Rumunsku, Chorvatsku, Bulharsku a Slovinsku). V Česku vlastní společnost CET 21 provozující televizní kanály Nova, Nova Cinema, Nova Sport, Fanda, Smichov, Telka a českou verzi MTV. Spadá pod ni i široké webové portfolio včetně portálu Voyo a TN.cz.
 

TN.cz